ÖVRIGT / Diverse / Ishink 8597029
*
nr 859 7029
Ishink
+ seltersglas, 50-tal, 7 del, 6 st glas, teak
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:37:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/10 21:48:30
1
100 kr
3/11 21:44:23
2
250 kr
11/11 17:11:42
3
200 kr
11/11 17:12:12
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink selterglas seltersglas teak teakmöbler trä vattenglas
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:18
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
*
Ishink
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7029
Ishink
+ seltersglas, 50-tal, 7 del, 6 st glas, teak
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/10 21:48:30 | 1 | 100 kr |
3/11 21:44:23 | 2 | 250 kr |
11/11 17:11:42 | 3 | 200 kr |
11/11 17:12:12 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ishink selterglas seltersglas teak teakmöbler trä vattenglas
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53 -
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:18 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31